Dołącz do nas

Od początku działalności jesteśmy zorientowani na kompleksową i profesjonalną obsługę ubezpieczeniową firm z sektora transportowego i paliwowego. Większą część naszego portfela Klientów stanowią takie firmy jak m.in. przewoźnicy drogowi, importerzy i dystrybutorzy paliw.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat otworzyliśmy się szerzej na inne branże, w efekcie tego mamy przyjemność obsługiwać wiele firm budowlanych, produkcyjnych, handlowych i innych.

Nadrzędnym celem jaki sobie stawiamy w obsłudze brokerskiej, jest pełne zadowolenie Klienta. Aby je zapewnić, konstruujemy niestandardowe programy ubezpieczeniowe, negocjujemy koszty, a w przypadku dużych i skomplikowanych ryzyk poszukujemy pokrycia ubezpieczeniowego na międzynarodowych rynkach.

Broker Ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie ubezpieczeń flotowych / majątkowych / finansowych
  • negocjowanie warunków ubezpieczenia w Towarzystwach Ubezpieczeniowych
  • przygotowanie ofert ubezpieczenia
  • zawieranie umów generalnych w Towarzystwach Ubezpieczeniowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży ubezpieczeniowej
  • zdany egzamin brokerski
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office

Warunki:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + prowizja)
  • służbowy samochód, laptop, telefon
  • dodatkowo oferujemy ubezpieczenie medyczne
1 Step 1

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami